Březen

Přejeme vám krásné a radostné svátky jara.

Stromeček je společnou prací všech tříd. Letošní stromeček se pyšní mini zimními čepicemi. V rámci jejich vyrábění jsme procvičovali jemnou motoriku a polytechnickou gramotnost.

V úterý 17. 10. proběhlo v naší školce podzimní tvoření s rodiči. Rodiče se svými dětmi si přinesli podzimní plody a následně z nich tvořili různé podzimní výtvory. Děkujeme všem za účast, bylo to velmi příjemné strávené říjnové odpoledne :).

Září, září na léto jde stáří, zlaté slunce září….léto sice už skončilo, ale díky pěknému počasí jsme si jej užili ještě první měsíc ve školce. Teplé dny jsme s dětmi trávili na školní zahradě a procházkách v blízkém okolí.

Pohádkovým klíčem jsme odemkli bránu do světa ČESKÝCH pohádek. Zdůrazňuji slovo "českých" velkým písmem záměrně. Poslední roky není pro nás paní učitelky překvapením, že děti české pohádky a večerníčky neznají...je smutné, že na dětských kanálech převládají nesmyslné pohádky ze zahraničí, které nenesou žádné ponaučení, jak by to správně v pohádkách...